Novinky

obrázok

RadarDisplay RD-320 Plus

RadarDisplej je ukazovateľ okamžitej rýchlosti motorových vozidel.

obrázok

Naše LED svetlo L8H

Výrobky s novými svetlami HIT-LEDIX-200, ktoré sú napájené z akumulátora vydržia blikat až 6x dlhšie ako s halogenovými svetlami. A s tím sú spojené omnoho nižšie náklady na údržbu, prevádzku a výmenu akumulátorov!
 

obrázok

Varovný rádiový vysielač VRV-CB-04_00

Rádiový vysielač VRV-CB-04 je moderné certifikované zariadenie, ktoré upozorňuje vodičov najmä kamiónov, že sa blíži k obmedzeniu v cestnej premávke. Zariadenie vysiela na štyroch kanáloch CB (citizen band) súčasne varovné správy "Pozor! Nebezpečné miesto!" v rôznych jazykoch.
 

obrázok

Plastová zábrana PZN-Z2-2 oranžová

Nová cenovo dostupná plotová zábrana (plotovka) obsahuje retroreflexnú fóliu Z2 a dve otočné nohy.

obrázok

Tlmič nárazu VECU-STOP

Tlmič nárazu VECU-STOP se vyrába ako priamy alebo uhlový a je určený pre pasívnu bezpečnosť cestnej premávky na pozemných komunikáciách (napr. na zjazdoch z diaľníc a ciest alebo pred piliermi mostov).
 

obrázok

Parkovacie dorazy na parkoviskách

Parkovacie dorazy v rôznych dĺžkach a farebných prevedeniach, obzvlášť vhodné pre parkoviská a podzemné garáže.
 

obrázok

Smerovacia doska HIT šípka 60/60

Vďaka novej smerovacej doske šetríte náklady na údržbu a univerzálnosť znižuje skladové zásoby. Ak je jeden koniec dosky zničený stačí ju len otočit a použiť druhý.
 

obrázok

Premenlivé dopravní značky

Hlavnou výhodou je jednoduchá a rýchla zmena symbolov, značné zvýraznenie dopravnej značky a nízka spotreba. Vysoká variabilita systému umožňuje zobraziť väčšinu dopravných značiek vrátane grafiky a textu.
 

obrázok

Zabezpečovací signalizační príves ZSP-1.1 LED

Pojazdné signalizačné zariadenie (Zariadenie predbežnej výstrahy) pro pohotové označovanie pracovného miesta na cestách.