O spoločnosti

Sídlo spoločnosti v Psárech

HIT HOFMAN je významnou výrobnou a obchodnou firmou zaisťujúcou výrobu a predaj výstražných svetelných zariadení, dopravných značiek, dopravných zariadení a bezpečnostných systémov používaných na cestách a diaľniciach pre zvyšovanie bezpečnosti cestnej premávky.

Naša firma, ktorá bola jedným z prvých výrobcov výstražných svetiel v Českej republike, pôsobí na českom trhu od roku 1990. V roku 1998 sme sa presťahovali do vlastného objektu, ktorý sme neskoršie rozšírili o výrobnú a skladovaciu halu.

Za dobu našej existence sme sa vypracovali do pozície spoľahlivého a renomovaného partnera v oblasti bezpečnosti cestnej premávky. Dodávame do celej Európy kvalitné, bezpečné a inovatívne produkty.

Naše výrobky sú vhodné pre ochranu pracovníkov na pozemných komunikáciách, polícii alebo hasičov, ktorí pracujú v dopravnej prevádzke. Taktiež varujú účastníkov cestnej premávky na nebezpečné miesta a poskytnú im potrebné informácie o pracovných zónach, uzávierkach či nehodách.

Dôvodom nášho úspechu je špičková kvalita všetkých produktov, ktoré sú vyrábané a testované podľa národných i medzinárodných noriem v spolupráci s renomovanými skúšobňami, Ministerstvom dopravy a Riaditeľstvom ciest a diaľnic.

Ponuku nášho tovaru pravidelne aktualizovanú o novinky, nájdete na webových stránkach www.hit-hofman.sk.

Pokiaľ sa jedná o bezpečnosť cestnej premávky, je HIT HOFMAN váš zaručený partner!